• ·         Informacja dla rodziców dzieci korzystających z ciepłego posiłku w szkole

Ciepły posiłek w postaci jednodaniowego obiadu w roku  szkolnym 2022/23 będzie wydawany o godzinie 11.50.

Obsługę cateringową zapewnia firma:  Tradycja Bistro & Catering,  Białobrzegi 3c

Rodzice płacą za posiłki przelewem na konto szkoły: 37 9177 1021 2002 3001 2769 0001 do 10 dnia każdego miesiąca żywieniowego. Za wrzesień opłata wynosi 200 zł. Przy braku terminowej wpłaty będą naliczane ustawowe odsetki.

W  tytule przelewu należy wpisać: imię i nazwisko dziecka, klasa, ciepły posiłek,  miesiąc i rok, za który wnoszona jest opłata.

Rezygnację z posiłku ( tylko ze względu na nieobecność dziecka w danym dniu w szkole) należy zgłosić telefonicznie u wychowawcy do godziny 8.10. Niezgłoszenie nieobecności powoduje naliczenie opłaty.

Cena obiadu jednodaniowego - 10 zł, ( w menu tygodniowym:1 raz –zupa, dwa razy danie mięsne lub/i rybne, 2 razy danie jarskie. Dania nie mogą powtarzać się w ciągu 10 dni).

Wysokość opłaty na kolejny miesiąc przesyłana będzie za pomocą dziennika elektronicznego.

Rezygnację z korzystania z ciepłego posiłku lub zapisy nowych uczniów należy zgłosić u wychowawcy najpóźniej do 25 dnia miesiąca poprzedzającego.

Tradycja Bistro & Catering zastrzega sobie możliwość zmiany w menu.