• Andrzejki

• Andrzejki w naszej szkole to już tradycja. I tak właśnie 24 listopada odbył się Bal Andrzejkowy. Dzieci z klas 0-III w swoich pięknych strojach uczestniczyły w wielu zabawach, w których z przymrużeniem oka poznawały swoją przyszłość, wybrany zawód, a także przesłanki na nadchodzące dni. Wróżby przeplatane były tańcami i zabawami przy muzyce. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku.

Uczniowie z klas starszych IV-VIII bawili się z DJ`em Kamilem, który przygotował dla nich między innymi "Belgijkę", "Macarenę" oraz inne przeboje.

• Spotkanie z rodzicami

• Spotkanie z rodzicami odbędzie sie w dniu 22 listopada 2022 r. o godz.16.30.

1. Spotkanie ogólne - górny korytarz.

2. Spotkanie z wychowawcami - sale lekcyjne.

Zapraszamy!

• XIII Wojewódzki Konkurs Patriotyczny "A to Polska właśnie!...."

• Miło nam zakomunikować, że uczennica naszej szkoły - Magdalena Lasek z klasy 4 zajela II miejsce w XIII Wojewódzkim Konkursie Patriotycznym "A to Polska właśnie!....". Przesłuchania odbyły się 17 listopada 2022 r. w Niepublicznej Szkole Siostr Niepokalanek w Jarosławiu. W eliminacjach brało udział 120 uczniów z 37 szkół z całego województwa podkarpackiego. Uczennicę do konkursu przygotowała p. Sylwia Wojnar.

Gratulujemy!

• Apel z okazji Święta Niepodległości

• 10 listopada 2022 r. społeczność naszej szkoły świętowała 104. rocznicę odzyskania niepodległości. Podczas uroczystego apelu z okazji Święta Niepodległości w podróż w czasie uczniów i nauczycieli zabrali uczniowie klasy piątej pod kierunkiem p. Edyty Wal oraz przedszkolaki z Oddziału przedszkolnego pod opieką p. Anny Kuźniar. O oprawę muzyczną zadbała p. Sylwia Wojnar. Piosenki patriotyczne wykonali uczniowie klasy czwartej i piątej, solówki zaśpiewały uczennice: Magdalena Lasek z kl. IV i Dominika Woś z kl. VII. Konkursowy wiersz zaprezentowała uczennica kl. VII Emilia Kojder.

W trakcie tej uroczystości wszyscy uczniowie zaśpiewali pełną wersję hymnu państwowego, włączając się  jednocześnie do akcji „Niepodległa do Hymnu”.

Po apelu głos zabrała dyrektor szkoły Agnieszka Socha, podkreślając szczególny charakter święta, który na zawsze wpisze się w pamięć jej uczestników.

W trakcie akademii wykorzystaliśmy sprzęt nagłaśniający zakupiony w ramach projektu Laboratoria Przyszłości. Wyposażenie, które pozyskaliśmy pomoże w rozwijaniu kreatywności dzieci oraz przyczyni się do nabywania nowych umiejętności przez uczniów naszej szkoły. Podczas akademii zostały wykorzystane mikrofony oraz głośniki  pozyskane dzięki inicjatywie @Labolatoria Przyszłości.

Zachęcamy jeszcze raz do obejrzenia filmiku:

• Dzień Piżamy

• 9 listopada 2022 r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Piżamy. Klasy i osoby, które chciały wziąć udział w zabawie zaproponowanej przez Samorząd Szkolny, musiały w tym dniu ubrać do szkoły swoje stroje do spania. Było wesoło i kolorowo. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w zabawie.

• Dyskoteka szkolna

• Pod koniec października w naszej szkole po długiej przerwie spowodowanej pandemią, odbyła się dyskoteka dla wszystkich chętnych uczniów z klas IV-VIII. Organizatorem imprezy, której głównym celem była integracja uczniów poprzez wspólną zabawę zajął się Samorząd Szkolny wraz z opiekunem p. Barbarą Mach. Były same hity muzyczne, każdy bawił się fantastycznie! Do domu wracaliśmy zadowoleni z uśmiechem na twarzy. Dziękujemy uczniom za wspaniałą zabawę oraz nauczycielom za opiekę nad nami. Zapraszamy na kolejną imprezę.

• Udział w wystawie "Nauka dla Ciebie-Naukobus"

• Naukobus z Centrum Nauki Kopernik wraz z nowym rokiem szkolnym odwiedza kolejne szkoły i uczniów w kraju. Mobilna i interaktywna wystawa pod nazwą „Eksperymentuj!”, którą Naukobus wiezie na swoim pokładzie pozwala dzieciakom na naukę poprzez zabawę. W piątek 4 listopada Naukobus gościł w Zespole Szkół im. Adama Mickiewicza w Białobrzegach. W tym dniu uczniowie klas V-VIII naszej szkoły mieli przyjemność odwiedzić wystawę oraz skorzystać nieodpłatnie z interaktywnych eksponatów, poeksperymentować z edukatorami z Centrum Nauki Kopernik oraz odkrywać zjawiska przyrodnicze. Taki sposób nauki przez zabawę wszystkim się bardzo podobał.