• Wyprawka ucznia kl. I

2. Blok techniczny biały i kolorowy
            3. Plastelina
            4. Kredki ołówkowe i woskowe
            5. Wycinanki ( nie samoprzylepne)
            6. Klej, nożyczki, ołówek, gumka
            7. Farby akwarelowe, pędzel
            8. Pojemnik na wodę do farb
            9. Strój gimnastyczny - biała koszulka, czarne lub granatowe spodenki, worek na strój
            10. Kubek na herbatę.

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

• Serdecznie zapraszamy uczniów i rodziców 1 września 2022 r. na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023, które rozpocznie się Mszą św. w kosciele parafialnym w Budach Łańcuckich o godz. 8.00. Następnie odbędzie sie spotkanie społeczności szkolnej w hali sportowej, pasowanie na ucznia dzieci z klasy I oraz spotkania z wychowawcami klas.

Wejście do szkoły od strony hali sportowej.

• Informacja o wynikach egzaminu ósmoklasisty w 2022 roku

• Miło nam poinformować, że w 2022 r. nasza szkoła uzyskała najlepszy wynik sumaryczny z egzaminu ósmoklasisty w całej Gminie Białobrzegi.

Średnie wyniki naszych absolwentów z egazminu ósmoklasisty zarówno z języka polskiego, jak i matematyki są wyższe od średnich wyników gminy i powiatu.

Najwyższy wynik ósmoklasiści otrzymali z egzaminu z matematyki, uzyskując średnio 74% - jest to najwyższy wynik w gminie Białobrzegi i powiecie łańcuckim. Za rozwiązanie zadań z matematyki ósmoklasiści w Polsce uzyskali średnio 57%, w woj. podkarpackim 59%, w powiecie łańcuckim 60%, a w Gminie Białobrzegi 57%. Wynik egzaminu z matematyki usytuował naszą szkołę w bardzo wysokim - 8 staninie - w 9 stopniowej skali staninowej średnich wyników szkół z egzaminu ósmoklasisty. Stanin 8 z egzaminu z matematyki nasza szkoła uzyskała po raz drugi z rzędu.

Do egzaminu z matematyki uczniów przygotowywała p. Edyta Wal.

Uczniom - Absolwentom życzymy pomyślności i sukcesów w wybranych szkołach ponadpodstawowych.